Prens Louis, annesinin kanser tedavisi sırasında çektiği fotoğrafla gündem oldu

Galler Prensi ve Prensesi’nin en küçük çocuğu, 23 Nisan’daki doğum günü şerefine annesinin çektiği yeni bir portrede yer aldı.

Kraliyet hayranları, çocuklarının doğum günlerinin arifesinde fotoğraf yayınlamaları adetten olduğu için bu görselin yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyordu. Ancak Middleton’ın kanser tedavisi görmesi ve ailenin mahremiyet talebi göz önüne alındığında kesin bir durum yoktu.

People’ın haberine göre çift, oğullarına mutlu bir doğum günü dilemek ve iyi dilekçilere teşekkür etmek amacıyla bu fotoğrafı yayınlamaya karar verdi.

Yayınlanan karede Prens Louis, çimenlerin arasında bir battaniyenin üzerinde uzanırken, kollarını öne doğru uzatmış ve gülerken kameraya bakıyor.

Louis ve 10 yaşındaki büyük kardeşleri Prens George ve 8 yaşındaki Prenses Charlotte, Paskalya tatili sırasında birkaç haftalık izinden sonra yakın zamanda okula döndüler.

41 yaşındaki Prens William ve 42 yaşındaki Prenses Kate, geleneksel olarak her yıl doğum günlerinde üç çocuklarının yeni bir fotoğrafını yayınlıyor. Ya profesyonel bir fotoğrafçıya başvuruyorlar ya da kendisini “hevesli amatör fotoğrafçı” olarak nitelendiren anneleri, portre fotoğraf çekmek için kameranın arkasına geçiyor.

Prenses Kate, 22 Mart’ta kanser tedavisi gördüğünü tüm dünyaya duyurmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x