Dünyaca ünlü Lübnanlı aktör Adel Karam, Beyoğlu’nda görüntülendi!

1972’de Beyrut’ta doğan ve 1993’te profesyonel olarak oyunculuk yapmaya Adel Karam, 2007 yapımı Nadine Labaki filmi Karamel’de polis memuru Youssef’i canlandırdı.

2011’de yine Labaki’nin filmi Peki Şimdi Nereye’de Rus revü kızlarının otobüs şoförü ve menajeri rolüyle kısa bir süre ekranda gözüken aktör, 2017 yapımı Hakaret filminde ise yine başarılı bir performansa imza attı.

İSTANBUL’A GELDİ

Lübnan’ın başarılı aktörleri arasında ilk sıralarda olan Adel Karam, İstanbul seyahati sırasında Beyoğlu’nda görüntülendi. Ünlü bir restorantta başarılı oyuncu Saruhan Hünel ile bir araya gelerek akşam yemeği yiyen ikiliye aynı zamanda mekan sahibi olan İsmail Özdemir eşlik etti.

Yapılan ev sahipliğinden dolayı memnuniyetini her fırsatta dile getiren Karam, Saruhan Hünel ve İsmail Özdemir’i Lübnan’a davet etti. Türk sinema ve televizyon dünyasını da yakından takip ettiğini ifade eden Adel Karam, ilerleyen zamanlarda ortak bir projede yer almak çok istediğini ifade etti. Lübnanlı aktör, yemeğin ardından havaalanının yolunu tutarak Lübnan’a döndü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir